Home » ନୂଅା ଦୁନିଆ » ବଏଫ୍ରେଣ୍ଡ୍ ସାମ୍ ଅସଗରୀଙ୍କ ସହ ନିର୍ବନ୍ଧ କଲେ ବ୍ରିଟେନି ସ୍ପିୟର୍ସ

ବଏଫ୍ରେଣ୍ଡ୍ ସାମ୍ ଅସଗରୀଙ୍କ ସହ ନିର୍ବନ୍ଧ କଲେ ବ୍ରିଟେନି ସ୍ପିୟର୍ସ

ବଏଫ୍ରେଣ୍ଡ୍ ସାମ୍ ଅସଗରୀଙ୍କ ସହ ନିର୍ବନ୍ଧ କଲେ ବ୍ରିଟେନି ସ୍ପିୟର୍ସ

ନୂଆଦିଲ୍ଲୀ : ରବିବାର ଦିନ ପ୍ରସିଦ୍ଧ ପପ୍‌ ଷ୍ଟାର୍ ବ୍ରିଟେନି ସ୍ପିୟର୍ସ ପ୍ରେମିକ ସାମ୍ ଅସଗରୀଙ୍କ ସହ ନିର୍ବନ୍ଧ କରିଛନ୍ତି । ସେ ସୋସିଆଲ୍ ମିଡିଆରେ ଏକ ଭିଡିଓ ସେୟାର କରି ଏହାର ସୂଚନା ଦେଇଛନ୍ତି। ଏହି ଭିଡିଓରେ ସେ ଏକ ‘ଶେରନୀ’ ଶବ୍ଦରେ ଖୋଦିତ ହୀରା ମୁଦି ପିନ୍ଧିଥିବାର ନଜର ଆସିଛନ୍ତି। ଇନଷ୍ଟାଗ୍ରାମରେ ଭିଡିଓ ସେୟାର କରି ବ୍ରିଟେନି ଲେଖିଛନ୍ତି, “ମୁଁ ଏହାକୁ ବିଶ୍ୱାସ କରିପାରୁ ନାହିଁ!” ସେ ବହୁତ ଖୁସି ଥିବା ଭିଡିଓରେ ଦେଖାଯାଇଛି। ଯେତେବେଳେ ଅସଗରୀ ତାଙ୍କୁ ପଚାରିଛନ୍ତି ଯେ ରିଙ୍ଗ ତାଙ୍କୁ ପସନ୍ଦ ଆସୁଛି କି ନାହିଁ, ସେ ଅସଗରୀଙ୍କ ଗାଲରେ ଚୁମ୍ବନ ଦେଇ ଉତ୍ତରରେ “ହଁ!” କହିଛନ୍ତି। କମ୍ପାନୀ ଫର୍ଭର ଡାଇମଣ୍ଡସ୍ ଏନେଇ ଏକ ବିବୃତ୍ତିରେ କହିଛି ଯେ ଚାରି କ୍ୟାରେଟ୍ ହୀରା ମୁଦି ବ୍ୟାଣ୍ଡର ଭିତର ଭାଗରେ “ଶେରନୀ” ସହିତ ଖୋଦିତ ହୋଇଛି କାରଣ ଏହା ତାଙ୍କର ଡାକନାମ । ବ୍ରିଟେନି-ଅସଗରୀ ୨୦୧୬ ରେ “ସ୍ଲୁମ୍ବର ପାର୍ଟି” ମ୍ୟୁଜିକ୍ ଭିଡିଓ ସେଟ୍ ରେ ସାକ୍ଷାତ ହୋଇଥିଲେ। ଏହାପରେ ଦୁହିଁଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ବନ୍ଧୁତା ହୋଇଥିଲା ଏବଂ ଏହି ବନ୍ଧୁତା ପରେ ପ୍ରେମରେ ବଦଳିଯାଇଥିଲା। ଗାୟିକା ଜୁନ୍ ମାସରେ ଜଣେ ଜଜ୍‌ଙ୍କୁ କହିଥିଲେ ଯେ ସେ ଅସଗରୀଙ୍କୁ ବିବାହ କରିବାକୁ ଏବଂ ତାଙ୍କ ସହିତ ଏକ ସନ୍ତାନ ଜନ୍ମ କରିବାକୁ ଚାହୁଁଛନ୍ତି, କିନ୍ତୁ, ରକ୍ଷଣଶୀଳତା ସମାପ୍ତି ପାଇଁ ଏକ ନିବେଦନ ସମୟରେ ସେ ଜନ୍ମ ନିୟନ୍ତ୍ରଣ ପାଇଁ ଏକ ଇଣ୍ଟ୍ରାଟେରାଇନ୍ ଉପକରଣ ଅପସାରଣ କରିବାକୁ କିମ୍ବା ତା ସହ ଡ୍ରାଇଭ୍ କରିବାକୁ ଅନୁମତି ଦିଆଯାଇ ନାହିଁ ବୋଲି କହିଥିଲେ।

britney-spears-gets-engaged-sam-asghari-with-lioness-engraved-ring

Share: