Home » ନୂଅା ଦୁନିଆ » ପ୍ଲେ ଷ୍ଟୋରରୁ ହଟିବ ସେଲମୋନ୍ ଭାଇ ଗେମ୍

ପ୍ଲେ ଷ୍ଟୋରରୁ ହଟିବ ସେଲମୋନ୍ ଭାଇ ଗେମ୍

ପ୍ଲେ ଷ୍ଟୋରରୁ ହଟିବ ସେଲମୋନ୍ ଭାଇ ଗେମ୍

ମୁମ୍ବାଇ : ବଲିଉଡର ସୁପରଷ୍ଟାର ସଲମାନ ଖାନ, ସେଲମୋନ ଭାଇ ନାମକ ଏକ ଭିଡିଓ ଗେମ୍ ବିରୋଧରେ ମୁମ୍ବାଇର ସିଭିଲ କୋର୍ଟରେ ମାମଲା ଦାୟର କରିଥିଲେ, ଯାହା ଅଭିନେତାଙ୍କ ୨୦୦୨ ହିଟ୍ ଆଣ୍ଡ ରନ୍ ମାମଲା ଉପରେ ଆଧାରିତ। ସୋମବାର ମୁମ୍ବାଇର ଏକ କୋର୍ଟ ପାରୋଡି ଅନ୍‌ଲାଇନ୍ ଗେମ୍ ବିରୋଧରେ ଅଭିନେତା ସଲମାନ ଖାନଙ୍କ ସପକ୍ଷରେ ଅନ୍ତରୀଣ ଆରାମ ପ୍ରଦାନ କରିଛନ୍ତି ଏବଂ ଏହି ଖେଳକୁ ପ୍ରବେଶ ଉପରେ ଅସ୍ଥାୟୀ ପ୍ରତିବନ୍ଧକ ଲଗାଇବାକୁ ନିର୍ଦ୍ଦେଶ ଦେଇଛନ୍ତି। ୨୦୧୫ ରେ, ବମ୍ବେ ହାଇକୋର୍ଟ ୨୦୦୨ ହିଟ୍-ରନ୍ ମାମଲାରେ ସଲମାନଙ୍କୁ ସମସ୍ତ ଦୋଷରୁ ମୁକ୍ତ କରିଥିଲେ। ସଲମାନ ଖାନ ଗତ ମାସରେ ଅନଲାଇନ୍ ଗେମର ନିର୍ମାତାଙ୍କ ବିରୋଧରେ କୋର୍ଟରେ ଏକ ଆବେଦନ କରିଥିଲେ ଯେ ଏହି ଗେମରେ ପ୍ରଦର୍ଶିତ ହୋଇଥିବା ନାମ ଏବଂ ଫଟୋଗୁଡ଼ିକ ସେମାନଙ୍କ କାରିକ୍ୟୁଟର ସଂସ୍କରଣ ପରି ଦେଖାଯାଉଛି। ଏହି ଆବେଦନରେ ଦର୍ଶାଯାଇଛି ଯେ ଗେମ୍‌ର ନାମ ଏବଂ କ୍ୟାରେକ୍ଟର୍ ସୋଲମୋନ ଭାଇ ମଧ୍ୟ ସେହିପରି, ଯାହା ସୁପରଷ୍ଟାରଙ୍କ ପ୍ରଶଂସକମାନେ ତାଙ୍କୁ ଡାକନ୍ତି – ସଲମାନ ଭାଇ। ସୂଚନା ଅନୁଯାୟୀ, କୋର୍ଟ ଗେମର ନିର୍ମାତା ପାରୋଡି ଷ୍ଟୁଡିଓସ୍ ପିଭି ଲିମିଟେଡ୍ ଏବଂ ଏହାର ନିର୍ଦ୍ଦେଶକଙ୍କୁ ଖେଳ କିମ୍ବା ସଲମାନଙ୍କ ସହିତ ଜଡିତ ଅନ୍ୟ କୌଣସି ବିଷୟବସ୍ତୁ ଲଞ୍ଚ, ପୁନଃ ଲଞ୍ଚ, ପ୍ରସାରଣ ଏବଂ ପୁନଃ ପ୍ରସାରଣ କରିବାକୁ ପ୍ରତିବନ୍ଧକ ଲଗାଇଛନ୍ତି। ପ୍ଲେ ଷ୍ଟୋରକୁ ତୁରନ୍ତ ହଟାଇବା ପାଇଁ ନିର୍ଦ୍ଦେଶ: ଗୁଗୁଲ ପ୍ଲେ ଷ୍ଟୋର ଏବଂ ଅନ୍ୟାନ୍ୟ ପ୍ଲାଟଫର୍ମରୁ ଗେମ୍‌କୁ ତୁରନ୍ତ ଟେକ୍ ଡାଉନ୍ / ବ୍ଲକ୍ / ଡିଜେବଲ୍ କରିବା ପାଇଁ କୋର୍ଟ କେବଳ ନିର୍ମାତାଙ୍କୁ ନିର୍ଦ୍ଦେଶ ଦେଇନାହାଁନ୍ତି, ବରଂ ଏହା କହିଛନ୍ତି ଯେ ସଲମାନ କେବେବି ଗେମ୍‌କୁ ତାଙ୍କ ସମ୍ମତି ଦେଇ ନାହାଁନ୍ତି। କୋର୍ଟ କହିଛନ୍ତି, ଗେମ୍ ଏବଂ ଏହାର ଫଟୋକୁ ଦେଖିବା ମାତ୍ରେ ଏହା ପ୍ରଥମ ନଜରରେ ସଲମାନ ଖାନଙ୍କ ପରିଚୟ ଏବଂ ହିଟ୍-ରନ୍ ମାମଲା ସହିତ ମେଳ ଖାଉଛି।

salman

Share: